Geçmişin birikimi, Geleceğin rehberi ' BİLİM '

Kurumsal

Kurumsal


Bilim Özel Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi, 1992 Yılında Isparta'da kurulmuş Radyoterapi, MR (Magnetik Rezonans), Tomografi, Nükleer Tıp, Mamografi ve Ultrasonografi Cihazları ile önce Isparta'da daha sonra Türkiye genelinde Radyoloji ve Onkoloji alanlarında öncü firma haline gelmiştir.

Bilim Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş. 27 yıllık sektör deneyimi ile Devlet Hastaneleri içinde görüntüleme ünitesi, radyoterapi ünitesi işletimi konusunda uzmanlaşmıştır.

Akdeniz Bölgesi’ne ilk MR cihazını getiren ve sektörün öncü gücü haline gelen şirket halen, Ankara, Afyon, Isparta, Antalya, Muğla, İstanbul, Burdur, Aydın, Bartın, Karabük, Balıkesir  ve İzmir’deki 33 hastanede, 200’den fazla tıbbi cihaz ve 400’den fazla çalışanı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Bilim Sağlık Hizmetleri, sağlık işletmeciliğinin yanı sıra, kalite kontrol ve denetimi, proje tasarım ve yönetimi ile fizibilite etüdü gibi konularda tıbbi danışmanlık hizmetlerini sürdürmektedir.  

İlkeli, dürüst ve hukuka bağlı olarak çalışan şirketimizin hedefi, günümüz teknolojisinin en üst seviyedeki cihazlarıyla en iyi hizmeti vermek, radyoloji ve onkoloji alanında hep ilkleri başarmaktır.

Şirketimiz TSE ISO 9001 KALİTE YETKİ BELGESİ'ne sahip olan ilk Radyolojik Görüntüleme kuruluşlarındandır.

Bu sebeple firmamız her zaman en kaliteli, en sağlıklı, çağdaş hizmeti en kısa zamanda vermeyi kendisine hedef olarak belirlemiştir.